banner isbank

Antrenör Kursları

Antrenörlük Kursları hakkında

2018 yılında  açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek    yapılacaktır.  Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen (1. Kademe Antenör için sayı minimum 20 kişi) minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır.

Başvuru ve kayıt işlemleri için aşağıda yer alan  bilgilendirme metni ve kurs programları incelenebilir.


Devamını oku...

Soma 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 5-14 Ocak 2018 tarihleri arasında Soma Öğretmenevi’nde düzenlenen, Satranç Antrenörü Zekayi ŞAHİN’in eğitim görevlisi ve TSF Soma İlçe Temsilcisi Kadir ÖZDEMİR’in kurs yöneticisi olduğu TSF 1. Kademe Satranç Antrenörlüğü kursunda, 30 aday antrenör başarıyla kursu tamamlayarak yeni 1. Kademe Yardımcı Antrenörü olmaya hak kazandılar.

pdfAntrenörlük açıklamaları ve istenen belgeler

docKurs başvuru dilekçe örneği

 

 pdfDERS PROGRAMI

İletişim:

Kadir ÖZDEMİR 

TSF Soma İlçe Temsilcisi

Tel : 0 505 453 35 16

Devamını oku...

Salihli 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor17-21 Haziran 2017 tarihlerinde Salihli ilçemizde TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Gürkan AYDENİZ'İn, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Aydın KARA'nın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu tamamlanmış ve sonuçlar açıklanmıştır. Kurs sonuçlarını içeren dosya aşağıda olup, kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.

pdfKURS SONUÇLARIDevamını oku...

Turgutlu 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenor16-25 Haziran 2017 tarihlerinde Turgutlu ilçemizde TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Hakan AKTAŞ'ın, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Cihan YILDIRIM'ın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu Turgutlu Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesinde başlamıştır. Kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.
Devamını oku...

Merkez 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

antrenorGÜNCELLEME ( 21.06.2017 - 19.30 )

Sınav sonuçları açıklanmış olup, aşağıdaki dosyadadır.

10-14 Haziran 2017 tarihlerinde Manisa Merkez'de TSF tarafından Kurs yöneticisi olarak Mehmet ALBAYRAK'ın, Eğitim görevlisi olarak Antrenör Ali Kemal TURAN'ın görevlendirildiği I. Kademe yardımcı antrenörlük kursu 19 Mayıs Stadyumu Gediz Satranç Salonunda yapılmış olup, sınav sonuçları açıklanmış ve aşağıdadır. Kurstan fotoğraflar haberin devamındadır.

 

pdfSINAV SONUÇLARI

Devamını oku...