banner isbank

Etkinlik Takvimi Hakkında Önemli Duyuru

adsz tasarm - 2023-02-10t162616.9956 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkez olmak üzere Hatay, Kilis, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya, Adıyaman ve Şanlıurfa ile birçok ilimizi etkileyen depremler meydana gelmiştir.

Ülkemizi derin bir üzüntüye boğan deprem felaketinin ardından tüm Ülkemizde ulusal ve uluslararası sportif faaliyetler ikinci bir açıklamaya kadar durdurulmuştur.

Bu kapsamda federasyonumuz etkinlik takviminde yer alan;

Türkiye Kadınlar Şampiyonası İl ve Final Yarışmaları

Final Yarışması Tarihleri güncellenerek Final Yarışmasına katılım için aranan ‘’il birinciliklerine katılım şartı’’ kaldırılmıştır.

Final Yarışması Güncel Takvimi ve sporcu iş/işlemlerine ilişkin detaylar ilerleyen günlerde ilan edilecektir.

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Takım Şampiyonası İl Yarışmaları

Sezon planlaması güncellenerek Final Yarışmasına katılım için aranan ‘’il birinciliklerine katılım şartı’’ kaldırılmıştır.

Final Yarışması için kulüp ve sporcu iş/işlemlerine ilişkin takvimler ilerleyen günlerde ilan edilecektir.

Türkiye Kulüpler Şampiyonası İl- Yöre Yarışmaları

Sezon planlaması güncellenerek İl – Yöre Yarışmalarının güncel başlangıç ve bitiş tarihleri, kulüp ve sporcu iş/işlemlerine ilişkin takvimler ilerleyen günlerde ilan edilecektir.

Ülkemizi yasa boğan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; vatandaşlarımızın ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.